fb_img
 H4Z22CAU001-27M

4F CAP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4Z22CAU001-27M
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 163,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сива
Материјал 100% Акрил, 30% Акрил, 70% Полиестер
Подгрупа Капи
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

1.090,00 ден.
Puma
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Puma
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Puma
20%
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
4F
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
4F
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
4F
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
29%
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
29%
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
33%
890,00 ден.
590,00 ден.
Adidas