fb_img
 H4Z22CAU001-52S

4F CAP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4Z22CAU001-52S
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 163,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Виолетова
Материјал 100% Акрил
Подгрупа Капи
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

890,00 ден.
Puma
890,00 ден.
Puma
890,00 ден.
Puma
890,00 ден.
4F
890,00 ден.
4F
890,00 ден.
4F
890,00 ден.
4F
790,00 ден.
4F
790,00 ден.
4F
790,00 ден.
4F