fb_img
 H4Z22CAU001-52S

4F CAP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H4Z22CAU001-52S
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 163,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Виолетова
Материјал 100% Акрил
Подгрупа Капи
Спорт Lifestyle
Производител 4F


Слични производи

44%
890,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
4F
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
4F
16%
590,00 ден.
490,00 ден.
4F
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
1.690,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas