fb_img
 H56462

Adidas BOOTY SHORTS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H56462
40%
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Жолта
Материјал 70% Рециклиран Полиестер 19% Полиестер 11% Еластин
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas


Слични производи

40%
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Puma
40%
1.490,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
42%
1.890,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas