fb_img
 H57301

Adidas W FI 3S Skin Pt

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H57301
40%
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 730,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

59%
3.690,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
40%
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
40%
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
40%
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas