fb_img
 H59271

Adidas OTR WINDBREAKER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H59271
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.263,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Трчање
Производител Adidas