fb_img
 H59752

Adidas B BOS FLEECE TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: H59752
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
 • 9-10 год.
  140
 • 152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

3.490,00 ден.
Puma
20%
4.490,00 ден.
3.590,00 ден.
Nike
20%
4.490,00 ден.
3.590,00 ден.
Nike
3.490,00 ден.
Adidas
3.490,00 ден.
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
3.490,00 ден.
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
3.790,00 ден.
Adidas
4.390,00 ден.
Adidas
3.790,00 ден.
Adidas
3.490,00 ден.
Adidas