fb_img
 H59756

Adidas U ARKD3 FZ HOOD

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: H59756
29%
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 863,00 ден. со
 • 9-10 год.
  140
 • 152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
35%
3.090,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
28%
2.090,00 ден.
1.490,00 ден.
4F
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas