fb_img
 H62451

Adidas AFC BB CAP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H62451
20%
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црвена
Материјал 100% Памук
Подгрупа Капи
Спорт Фудбал
Производител Adidas