fb_img
 H64213

Adidas Optime Long T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H64213
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 997,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 76% Рециклиран полиестер 24% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas