fb_img
 H65349

Adidas LK LEGO CL TS

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: H65349
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
  • 5-6 год.
    116
  • 122
  • 7-8 год.
    128
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas