fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 H65351

Adidas LK LEGO CL TS

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: H65351
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 6-7 год.
  122
 • 7-8 год.
  128
 • 140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Унисекс
Боја Зелена
Материјал 67% Памук 33% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas