fb_img
 H65529

Adidas PRED SG LGE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: H65529
1.590,00 ден.
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Етилвинилацетат (EVA)
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Adidas