fb_img
 H65817

Adidas I 3S SPORT SET

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: H65817
1.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 630,00 ден. со
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Унисекс
Боја Бела
Материјал 100% Памук
Подгрупа Летни комплети
Спорт Lifestyle
Производител Adidas