fb_img
 HA0120

Adidas SH3.RO SOLID S

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HA0120
1.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 630,00 ден. со
  • 34
  • 36
  • 38
  • 42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сина
Материјал 78% Рециклиран полиамид 22% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

1.890,00 ден.
Adidas