fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 HA1190

Adidas W ANML CROP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HA1190
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 89% Рециклиран полиестер 11% Еластин
Подгрупа Топ
Спорт Тренинг
Производител Adidas