fb_img
 HA1220

Adidas W AOP SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HA1220
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
  • XXS
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Тегет
Материјал 100% Памук
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas