fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 HA4674

Adidas TIRO WB BL

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HA4674
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas