fb_img
 HB3275

Adidas RNFAST FLWR JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HB3275
30%
6.190,00 ден.
4.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.430,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
Adidas
30%
6.290,00 ден.
4.390,00 ден.
Adidas