fb_img
 HB4783

Adidas LU BOS BIKE WS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HB4783
51%
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 497,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
Нема залиха
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 64% Рециклиран полиестер 36% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas