fb_img
 HB7955

Adidas X SG LGE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HB7955
18%
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал 100% Термопластичен уретан
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

22%
890,00 ден.
690,00 ден.
Adidas