fb_img
 HB7959

Adidas X SG TRN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HB7959
890,00 ден.
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал 100% Полипропилен
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

1.590,00 ден.
Adidas