fb_img
 HC0148

Adidas LEGO SUIT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HC0148
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 663,00 ден. со
 • 128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 80% Рециклиран полиамид 20% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Adidas