fb_img
 HC0604

Adidas PRED GL TRN

 • За возрасни
 • Шифра на производ: HC0604
1.590,00 ден.
 • 19.6cm - 21.6cm
  8
 • 21.6cm - 24.1cm
  9
 • 24.1cm - 26.6cm
  10
 • 26.6cm - 29.2cm
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црвена
Материјал 63% Полистер 37% Полиуретан
Подгрупа Голмански ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

60%
1.490,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
60%
1.490,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
7.490,00 ден.
Adidas
3.490,00 ден.
Adidas