fb_img
 HC1660

Adidas RAD REF WIND JK

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HC1660
19%
6.190,00 ден.
4.990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

40%
4.690,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
30%
6.190,00 ден.
4.290,00 ден.
Adidas
40%
6.890,00 ден.
4.090,00 ден.
Adidas
20%
6.290,00 ден.
4.990,00 ден.
Adidas