fb_img
 HC4194

Adidas MMK WND Jacket

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HC4194
19%
6.190,00 ден.
4.990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
9.990,00 ден.
7.990,00 ден.
Adidas