fb_img
 HC6594

Adidas I FI SHINY TS

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: HC6594
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
  • 12-18 мес.
    86
  • 92
  • 98
  • 104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas