fb_img
 HC7268

Adidas 4ATHLTS DUF S

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HC7268
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Торби
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas