fb_img
 HC7272

Adidas 4ATHLTS DUF M

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HC7272
2.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 930,00 ден. со
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиамид
Подгрупа Торби
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

2.190,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
790,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas