fb_img
 HC9185

Adidas W BLUV Q1 WB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HC9185
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas