fb_img
 HC9644

Adidas DISNEY SUIT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HC9644
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
или на 3 рати без камата по 597,00 ден. со
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 80% Рециклиран полиамид 20% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
29%
2.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas