fb_img
 HC9656

Adidas YG BOS SUIT

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: HC9656
18%
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
или на 3 рати без камата по 430,00 ден. со
  • 5-6 год.
    116
  • 128
  • 152
  • 14-15 год.
    170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црвена
Материјал 80% Рециклиран полиамид 20% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

52%
2.090,00 ден.
990,00 ден.
Speedo
20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
29%
2.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
41%
2.190,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas