fb_img
 HD1705

Adidas W LIN FT C PT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HD1705
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Виолетова
Материјал 53% Памук 36% Рециклиран полиестер 11% Вискоза
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas