fb_img
 HD4412

Adidas G AOP COTTON TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HD4412
4.690,00 ден.
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 14-15 год.
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Тегет
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
2.890,00 ден.
2.290,00 ден.
Puma
20%
2.890,00 ден.
2.290,00 ден.
Puma
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Nike
3.490,00 ден.
Adidas
19%
4.690,00 ден.
3.790,00 ден.
Adidas
20%
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
4.390,00 ден.
Adidas
4.090,00 ден.
Adidas