fb_img
 HD4483

Adidas YO 4E SHO TIG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HD4483
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 79% Рециклиран полиестер 21% Еластин
Подгрупа Бициклистички
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas