fb_img
 HD7326

Adidas TENNIS WB S

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HD7326
590,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Зелена
Материјал 73% Рециклиран полиестер 23% Памук 4% Еластодин
Подгрупа Потници
Спорт Тенис
Производител Adidas


Слични производи

690,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
790,00 ден.
Adidas
690,00 ден.
Adidas
690,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas
690,00 ден.
Adidas