fb_img
 HD7352

Adidas LEGO BIKINI

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: HD7352
31%
2.190,00 ден.
1.490,00 ден.
или на 3 рати без камата по 497,00 ден. со
  • 5-6 год.
    116
  • 9-10 год.
    140
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сина
Материјал 80% Рециклиран полиамид 20% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

20%
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas