fb_img
 HE1701

Adidas W WINRS 3.0 TEE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HE1701
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 50% Рециклиран полиестер 25% Памук 25% Вискоза
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
42%
1.890,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas