fb_img
 HE1812

Adidas M GMDY FZ HD

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HE1812
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 3XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas