fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 HE4559

Adidas MARATHON JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HE4559
19%
5.590,00 ден.
4.490,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
19%
5.590,00 ден.
4.490,00 ден.
Adidas