fb_img
 HE6928

Adidas SHORT TEE SET

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: HE6928
50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 363,00 ден. со
 • 9-12 мес.
  80
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Унисекс
Боја Тегет
Материјал 100% Памук
Подгрупа Летни комплети
Спорт Lifestyle x
Производител Adidas