fb_img
 HE9263

Adidas W FB SH TIG

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HE9263
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 75% Рециклиран полиестер 25% Еластин
Подгрупа Бициклистички
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas