fb_img
 HE9268

Adidas B XFG AR TS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HE9268
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
 • 140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas