fb_img
 HE9406

Adidas CB WND BR

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: HE9406
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas