fb_img
 HF0737

Adidas TF LONG T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HF0737
28%
2.790,00 ден.
1.990,00 ден.
или на 3 рати без камата по 663,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 73% Рециклиран полистер 27% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

19%
2.090,00 ден.
1.690,00 ден.
Under Armour
32%
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Under Armour
19%
2.090,00 ден.
1.690,00 ден.
Under Armour
29%
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
4F
2.390,00 ден.
Puma
60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
62%
4.290,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
46%
2.790,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
50%
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
51%
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas