fb_img
 HF1958

Adidas I BOS LOGO JOG

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: HF1958
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Унисекс
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
2.390,00 ден.
Adidas
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas