fb_img
 HF8820

Adidas I BOS Jog FT

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: HF8820
20%
2.390,00 ден.
1.890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 630,00 ден. со
 • 86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 3-4 год.
  104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
Adidas
50%
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas