fb_img
 HG1202

Adidas Optime Bike S T

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HG1202
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 76% Рециклиран полиестер 24% Еластин
Подгрупа Бициклистички
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

20%
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas