fb_img
 HH7323

Adidas MMK RI JACKET

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HH7323
6.890,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 88% Рециклиран полиестер 12% Еластин
Подгрупа Шушкавци
Спорт Трчање
Производител Adidas