fb_img
 HH7325

Adidas MMK AEROKNIT B

  • За возрасни
  • Шифра на производ: HH7325
3.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 77% Рециклиран полиестер 23% Рециклиран полиамид
Подгрупа Градник
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
4.090,00 ден.
Adidas